.

.

1.5 L Електрични Ручек Кутија Храна Потоплите Грејач Автомобил Канцеларија Контејнер за Складирање 2 Пакет Ручек торба за мажи Ручек кутии Ручек кутија контејнери з?

1.5 L Електрични Ручек Кутија Храна Потоплите Грејач Автомобил Канцеларија Контејнер за Складирање 2 Пакет Ручек

DEN 2740.32

Пристапност
Во достапна форма

Мала пластична кутија за избегнување на мешање на различни видови на храна, лажица и вилушка, исто така, вклучени; Термо торба, исто така, за лесен транспорт и чување на топло.Ручек торба за жените Оброк првично сад.Ручек кутија за жените Ручек контејнери за Храна контејнери Ручек кутија за мажи тешки Возрасни ручек кутија за Ручек кутија за Ручек кутија за мажи Ручек кутија за девојки.Вкупната димензија(Dxšxv) : 9 5/16" x 6 9/16" x 4 3/16" (23.7 x 16.7 x 10.7 cm) Термо Торба Димензија(Dxšxv) : 9 5/8" x 7 1/16" x 4 5/16" (24.5 x 18 x 11 см) не 'Рѓосувачки Челик Ручек Кутија Димензија(Dxšxv) : 8 1/4" x 5 11/16" x 2 3/8" (21 x 14.5 x 6 см) Мала Кутија Димензија(Dxšxv) : 5 5/16" x 3 9/16" x 2 3/16" (13.5 x 9 x 5.5 cm) Моќ Кабел Должина : 31 1/2" (80 cm) Автомобил Приклучок Должина : 32 7/8" (83.5 cm) Ручек Кутија Капацитет : 1.2 L Мала Кутија Капацитет : 0.3 L Моќ Plug Напон : 110 V Автомобил Plug Напон : 12 V до 24 V Фреквенција : 60 Hz Напојување : 40 W Греење Време : 30 минути (кога собна температура е 77°F) Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик, PP Нето Тежина : 3.8 Lbs (1.7 kg) Пакет Содржина : 2x Преносни Оброк Храна Ручек Кутии 2x Лажици 2x Предници 2x Мали Кутии 2x Моќ Канапи 2x Автомобил Приклучоци 2x Термички Кеси 2x Прирачници.

Главните карактеристики

Избор на клиент