.

.

Tennsco TQD2-4218-SO84 Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 42 Ширина, 18 Длабочината, 25/32 Висина, Премија Бела

Tennsco TQD2-4218-SO84 Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 42 Ширина, 18 Длабочината, 25/32

DEN 1519.20

Пристапност
Во достапна форма

Дупчиња.Двоен Запис. 22 Колосек.Ширина : 42".Длабочина : 18".Овој тип на Производ име е Tennsco Тенок Профил Дупчиња Shelve, Двоен Влез, 22 Колосек, 42" Ширина, 18" Длабочината, 25/32" Висина, Премија Бела.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент