.

.

SafePro COR10, 10x10x2-Инчен Брановидни Пица Кутии, Бела Печатени Картон Извади Угостителство Пица Кутии (50)

SafePro COR10, 10x10x2-Инчен Брановидни Пица Кутии, Бела Печатени Картон Извади Угостителство Пица Кутии (50)

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Овие неверојатни пица контејнери се најдобро решение за пицерии, италијански ресторани, пекари или угостителски компании со зафатен испорака и да ги преземат-од услугата.Направени од високо квалитетна храна-одделение картон, тие функција сигурен конструкција со единствен печатен дизајн и може безбедно да се поставени на врвот од еден на друг.Нивните брановидни ѕидови се обезбеди потребната топлинска изолација за да се задржи вашиот производ на соодветна служат температура подолго и да го зачува својата текстура и вкус.Благодарение на нивната мала тежина и остваруваат пати линии, овие брановидни пица кутии може да се постави во рок од само неколку секунди.Лесен за употреба и фрлете ги, тие се одлични за пакување топла вкусна пица, кој е толку многу му се восхитувал од страна на вашите клиенти!.Safe Pro COR10, 10x10x2-Инчен Брановидни Пица Кутии, Бела Печатени Картон Извади Угостителство Пица Кутии се најдобро решение за пицерии со зафатен испорака и да ги преземат-од услугата.Направени од високо квалитетна храна-одделение картон, тие функција сигурен конструкција со единствен печатен дизајн и може безбедно да се поставени на врвот од еден на друг.Нивните брановидни ѕидови се обезбеди потребната топлинска изолација за да се задржи вашиот производ на соодветна служат температура подолго и да го зачува својата текстура и вкус.Благодарение на нивната мала тежина и остваруваат пати линии, овие пица кутии може да се постави во рок од само неколку секунди.Лесен за употреба и фрлете ги, тие се одлични за пакување топла вкусна пица, кој е толку многу му се восхитувал од страна на вашите клиенти!.

Главните карактеристики

Избор на клиент