.

.

X-DREE Тешко Пластични Повеќенаменски 2 Слоеви Црна, Жолта Алатка Кутија Сад(Plástico duro Multiusos 2 capas Гора Amarillo Caja de herramientas Contenedor

X-DREE Тешко Пластични Повеќенаменски 2 Слоеви Црна, Жолта Алатка Кутија Сад(Plástico duro Multiusos 2 capas

DEN 437.76

Пристапност
Во достапна форма

Име На Производ : Алатки Кутија;Слој Количина : 2. Стил : Се Справи Со Сметководствената;Боја : Црна, Жолта.Материјал : Тешко Пластика;Големина : 25 x 12 x 10cm/10" x 4.7" x 4" (L*W*H).Тежина : 272g(Peso : 272g.Пакет : 1 x Алатки Кутија(Paquete : 1 x Caja de herramientas.Тешко Пластични Повеќенаменски 2 Слоеви Црна, Жолта Алатка Кутија Container Features : 2 слој, 2 Оддел на горниот слој со рачка; 1 оддел на nether слој.црна, Жолта тон алатка кутија е повеќенаменски, не само што можат да носат хардвер и мали алатки, исто така, може да се како риболов справи кутија.00 Description во Spanish Plástico duro Multiusos 2 capas Гора Amarillo Caja de herramientas Contenedor Nombre del producto : Caja de herramientas; Cantidad де capas : 2 Estilo : Манго де тра; Боја : Гора, Amarillo Material : plástico duro; Tamaño : 25 x 12 x 10 cm / 10' 'x 4.7' 'x 4' '(L * W * H) Peso : 272g Paquete : 1 x Caja de herramientas.

Главните карактеристики

Избор на клиент