.

.

Mcbazel Контролер Држачот за PS5, Контролер Стојат Планината за Xbox Серија X, Складирање Заградата за Playstation 5/ Xbox Sereis X Контролори - Без Завртки и Без селотејп

Mcbazel Контролер Држачот за PS5, Контролер Стојат Планината за Xbox Серија X, Складирање Заградата за Playstation

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

-Специјално дизајниран за PS5 и Xbox Серија X контролори и може да биде обесен повеќето игри слушалки. -Лесно да се инсталира.Едноставно кажано складирање закачалки на вашата конзола, а потоа ќе добиете место за вашата контролори веднаш.Нема потреба да се ударна дупка или стап селотејп на вашиот ѕид. -Висат сите ваши контролори и слушалки уредно и погодно надвор од патот, го прави лесно да се declutter вашиот гејмерски простор и да се создаде убави игри на животната средина. -Направени се од високо-квалитетна ABS пластика.Лесни, издржливи и здрав. -Компатибилна со Play Station 5 и Xbox Серија X конзоли само (НЕ се компатибилни со Xbox Серија S конзола).Описи : -Специјално дизајниран за PS5 и Xbox Серија X контролори и може да биде обесен повеќето игри слушалки.-Лесно да се инсталира.Едноставно кажано складирање закачалки на вашата конзола, а потоа ќе добиете место за вашата контролори веднаш.Нема потреба да се ударна дупка или стап селотејп на вашиот ѕид.-Висат сите ваши контролори и слушалки уредно и погодно надвор од патот, го прави лесно да се declutter вашиот гејмерски простор и да се создаде убави игри на животната средина.-Направени од високо-квалитетна ABS пластика.Лесни, издржливи и здрав.-Компатибилна со Play Station 5 и Xbox Серија X конзоли само (НЕ се компатибилни со Xbox Серија S конзола).Пакетот Вклучува : 2 x Универзални Контролер и приклучок за Слушалки за Складирање Загради.

Главните карактеристики

Избор на клиент