.

.

GROHE 32216BEA Суштината Еден Справи со Бања Тапа S-Големина, Полиран Никел

GROHE 32216BEA Суштината Еден Справи со Бања Тапа S-Големина, Полиран Никел

DEN 8736.00

Пристапност
Во достапна форма

Една дупка за инсталација.GROHE Свила Потег за мазна, напор се справи со работа.GROHE Star Light слој брише чисти, одржува заврши за живот.GROHE Eco Joy го намалува вода за употреба без да се жртвува перформанси.GROHE Quick Fix Плус за брз, лесен за инсталација со минимални газејќи.Елегантен, софистициран и достапни во низа од исклучителна завршува, GROHE Суштината на Врвот се Справи со Центарот го поставите Бања Славина е препознатлив стил со современа, цилиндрични spout и импресивни карактеристики конструиран за денес е добро назначени од дома.Нуди супериорни перформанси со ексклузивни GROHE Свила Потег се справи со работа, и трајни убавина со трајни GROHE Star Light заврши, Суштината тапа отелотворува сите елементи на прецизност во изработката и дизајнот совршеност.

Главните карактеристики

Избор на клиент