.

.

Saengthong Подарок Мода Жените Розова Pendant Накит Вода Капка Ѓердан

Saengthong Подарок Мода Жените Розова Pendant Накит Вода Капка Ѓердан

DEN 439.20

Пристапност
Во достапна форма

Синџир должина : 45см.Материјал : Алуминиум& Скапоцен Камен.Синџир-Боја : Розово Злато.Пакување : 1 Buc Ѓердан.Pendant големина : Приближно 1.5*3.8 cm.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент