.

.

Голем Изолирани Ручек Торба за Обновливи Ручек Кутија Пикник Пространа Прегради Кулер Торба Шишиња, Контејнери Ручек Кутија за Мажи, Жени, Прилагодлив Рамо, Рака (CO

Голем Изолирани Ручек Торба за Обновливи Ручек Кутија Пикник Пространа Прегради Кулер Торба Шишиња, Контејнери

DEN 215.52

Пристапност
Во достапна форма

ИМА и СИТЕ РАБОТИ ШТО ТРЕБА : да Биде доволно голем 10.5" W x 6.5" D x 9.5" H, но не премногу обемни, ова изолирани кулер за обновливи ручек кутија, торба може да се одржи вашите омилени оброци, delies и ручек третира.Пополни пространа прегради или џебови со ручек кутии, храна контејнери, мирудии или овошна салата чаши.Чувајте ги вашите шишиња со вода или енергетски пијалоци во внатрешноста на мрежа џеб и да ја задоволи својата жед на самото место.Не е во употреба?Пати го и чувајте го подалеку.Главната преграда со 2-начин патент отворање клапи што го прави лесно да се извади храна и грицки, пространа доволно да се спакуваат ручек за 2 или 16cans.Еден голем zip околу предниот џеб со слајд џеб кои може да се стави прибор, може да настроената, салфети, паричник, клучеви итн.КАРАКТЕРИСТИКИ : Две zippered главниот прегради w/ монтажни внатрешна торбичка, една пред и два страна мрежа џебови.Оваа изолирани торба совршен за надворешна пикник, повеќе јадење за некој кој има долги работни часа, или да се земе закуски по должината на патот патување со семејството, страшни огромен ручек торба.СТИЛ ги ИСПОЛНУВА ЕРГОНОМИЈА : Направена од високо квалитетни и rip отпорни 600 D Најлон, можете да остатокот увери дека овој изолирани кулер торба е направена да трае.Со многу практични џебови за да се носат мирудии или мобилен телефон полначи или било што друго.Своите трајни и лесни да се повлече патентите никогаш нема проблеми со вас.КОМПАКТЕН ТОРБА, ПАТУВА ЗАЕДНО СО ВАС : Ова унисекс кулер количка за ручек tote торба е лесен, компактен и лесно пренослив.Земете со вас на работа, канцеларија, додека патуваат, кампување со вашето семејство, риболов со вашите пријатели, додека пловењето, и пешачење, уживајќи романтичен пикник во паркот, кога се вози вашите деца на училиште, отворено музички фестивали, спортски, и СКАРА во недела!.

Главните карактеристики

Избор на клиент