.

.

Iswee Жените Лаптоп Tote Торба Платно Tote Торба Жените Чанти Голем Капацитет Одговара 15.6 Инчен Лаптоп Секојдневно Торба

Iswee Жените Лаптоп Tote Торба Платно Tote Торба Жените Чанти Голем Капацитет Одговара 15.6 Инчен Лаптоп Секојдневно

DEN 717.60

Пристапност
Во достапна форма

Платно,Кожа.Материјал:Висока густина платно и на рамо, рака е комбинација на кожа и платно заедно- двојно засилување.Структура : Патент затворање; Три отворени џебовите на предната страна, вашиот работи можат да бидат лесно пристапни; еден zippered џеб на грб.Внатре : Опремени со целосно поместена 15.6 инчен Лаптоп Оддел, дефинитивно заштитете го вашиот лаптоп, три главни џебови; еден zippered џеб и неколку мали прегради што го прави вашиот работи добро организиран.Димензија : L : 16" W : 4.7" H : 13.7" рамо, рака : 9.4" Тежина : 1.54 lb.Корисни торба со пространа простор може да се одржи вашиот Лаптоп, паричници, Документи, Фајлови, Слушалки,книги и така натаму.Тој ќе одговара за било Прилики : Секојдневна употреба, патување, работа, училиште и многу други прилики.Ти никогаш нема да пропуштите!.По-продажбата на : Ние сериозно ветување дека ќе ви обезбеди највисок квалитет на производите и најдобрите по-продажба на услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас преку e-mail, ако ви треба помош.

Главните карактеристики

Избор на клиент