.

.

Код за Заклучување Лаптоп Списанија Лозинка Дневник Излет Организатор Лаптоп Секојдневно Notepad Лични блок за цртање со Кодирана Брава-Розова 4

Код за Заклучување Лаптоп Списанија Лозинка Дневник Излет Организатор Лаптоп Секојдневно Notepad Лични блок

DEN 2090.40

Пристапност
Во достапна форма

Сет од она што вие би сакале да се постигне за месец, пишување надолу и да се вашите планови, ќе им помогне одржите вашиот концентрација и тие исто така ќе биде убаво потсетување на сето она што го постигнал.Охрабруваат себе си да се постигне уште повеќе со фокусирање на вашите лични цели и соништа!Ние дизајниран умен планирање страници за да ви помогнат во почетокот дефинирање на она што би сакал да ги постигне и потоа одржување сте фокусирани во текот на своето патување.Доцна такси и неочекувани записи ќе биде нешто од минатото со користење на законот tracker страната секој месец.Посветен страници за да снимате записи и финансии, како и полни страниците на списанието заедно со секоја седмица-до-приказ шири направи за дневник дека не е компромис.Чувајте ги сите на едно место и остатокот увери дека имате се што од ваша страна кога ви треба.КВАЛИТЕТ на ХАРТИЈА - киселина-слободен хартија Мастило - доказ и погусто отколку повеќето преносни компјутери.Крем хартија од весник лаптоп можат ефикасно да се заштити корисникот на видот.Совршена, како Роденденски подарок / Божиќ подарок / Валентин подароци / Ден на Мајката подарок / Годишнината подарок / Ангажирање подарок / Дипломирањето подарок.Секој работи може да биде интегриран во авторот е визуелна убавина и креативност, така што ќе биде различен и необични дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент