.

.

Кармин Случај со Огледало за Чанта, Одговара на 3 Кармини, Мини Шминка Торбичка за Кармини Lipgloss, Кожа Кармин Организатор Преносни за Патување, Зебра Леопард Текстур?

Кармин Случај со Огледало за Чанта, Одговара на 3 Кармини, Мини Шминка Торбичка за Кармини Lipgloss, Кожа Кармин

DEN 2116.80

Пристапност
Во достапна форма

【Држи ДО 3 Кармин】Тоа може да собере 3 кармин по случај. (Забелешка : по тестирање, чување на кармин кој подолго од 7cm нема да се лизга надвор лесно). 【Димензија】големината на овој кармин торба е 2.7*0.8*3.7 инчи (7*2*9.5 cm).Многу мал и лесен за носење.Кога ќе излегувам, ќе може да се стави во рачна ташна, гласник торба или ранец.Многу погодно. 【Одличен Материјал】Овие Кожа Кармин Случај Носителот се направени од високо квалитетна кожа и внимателно stitched до совршенство.Издржливи и Мека, брише лесно да се чисти.Метал snap дизајн за лесен пристап. 【Кармин Случај со Шминка Огледало】се Допре до твоите усни шминка во секое време со малку огледало дојде со кармин торба, бидете сигурни дека сте секогаш совршен кога сте надвор за работа или датира. 【Најдобрите подароци за неа】Овој кармин организатор е најдобар подарок за неа за Да ја изразат својата благодарност до семејството и пријателите.Како што е корисен производ, совршен подарок за Роденден, Божиќ и Congratulatory Прилики.Карактеристики : - Може да се избегне кармин школка се изгребани - Добар кармин организатор, велат збогум на неуредна чанта - Опремени со мали огледало, лесно да се излезе поправи шминка - Кожа материјал, мека издржлив и лесен за чистење - Живописни бои, симпатична стил на дизајн - Магнетно копче затворање, чува содржината обезбедени во место.Спецификација : Материјал : Високо-квалитетна кожа Големина на : 2.7*0.8*3.7 инчи Капацитет : 3 кармин Тежина : 50g Package : 1 x Кармин Случај со Огледало.

Главните карактеристики

Избор на клиент