.

.

Хаиер AC-5210-79 П. В. Б Приемник

Хаиер AC-5210-79 П. В. Б Приемник

DEN 141.60

Пристапност
Во достапна форма

Ова е E. O. M. Овластени дел.Се вклопува со различни Хаиер бренд модели.ОЕМ дел # AC-5210-79. Бренд : Хаиер.Ова е овластено резервни производ.Се вклопува со различни Хаиер бренд модели.Тоа има оем дел # AC-5210-79.

Главните карактеристики

Избор на клиент