.

.

Со голем Капацитет Три-Слој Накит Кутија Европски Стил Кожа Кутија со Заклучување Огледало Дами Накит Кутија (Боја : C Големина

Со голем Капацитет Три-Слој Накит Кутија Европски Стил Кожа Кутија со Заклучување Огледало Дами Накит Кутија

DEN 5651.52

Пристапност
Во достапна форма

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно. 2.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и погодност за вас да се најде нив. 3.Накит Кутија е на одличен распоред, атрактивен изглед, мултифункционални структура и парична казна изработка. 4.Тоа е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, нараквици, манжетната линкови, и брошеви, итн. 5.Тоа е исто така прекрасен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејството. "ДОБИВ ОБЕТКИ ?"Тие се сите над местото?Се ќе се бори да најдете соодветен пар секое утро?Или сте во Потрага за најубавиот накит кутија да се приспособат на вашите или некој близок е проширување на earring или други скапоцен камен колекции?Earring Кутија е она што го барате!Тоа ќе го задржи сите на вашите обетки спарени уредно во секој оддел и убаво се прикажува на екранот.Ние гарантираме за тоа и така прават нашите клиенти."КРАЈНАТА НАКИТ КУТИЈА" Атрактивни Современ Дизајн - Тоа е многу очигледно дека ние го има дадено многу внимание на секој мал детал при дизајнирање на ова поле.Нема Повеќе Misplacing Накит - Со својата уредни прегради & коцки ова поле ќе ги задржи сите на вашиот накит организиран & прикажани во едно место .Пакет Содржина : 1 x Накит Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент