.

.

Едноставен Стил Мода Голем Ручек Торба Tote Торба Водоотпорен Ручек Вреќа за Жените И Мажите - За Ручек благајните Работа Училиште Пикник (Црна)

Едноставен Стил Мода Голем Ручек Торба Tote Торба Водоотпорен Ручек Вреќа за Жените И Мажите - За Ручек благајните

DEN 215.52

Пристапност
Во достапна форма

Големина(cm) : приближно 23 x 18cm.Боја : црна,бела.Материјал : платно + калај фолија.Нашите елегантен и стилски изолирани ручек торба е тука за да се задржи вашата храна безбедно и на совршена температура!.Сега можете да уживате во здрава и устата поење дом-готви оброк во удобноста на вашето работно биро!.Пакет Содржина : 1 X ручек вреќа.

Главните карактеристики

Избор на клиент