.

.

Кејт Лопата Њујорк Фер Харбор Flatware Сет, 18/10 Нерѓосувачки Челик, 45-Парче

Кејт Лопата Њујорк Фер Харбор Flatware Сет, 18/10 Нерѓосувачки Челик, 45-Парче

DEN 5160.00

Пристапност
Во достапна форма

18/10 нерѓосувачки челик.Машина за миење садови безбедно и оцрни отпорни.нерѓосувачки челик.кршење-замена на програмата. 5-парче flatware сет : две гранки, две лажици, и нож. 4-парче водителка сет : една лажица шеќер, еден сок ladle, една лажица, и прободен лажица. 3-парче служат сет : еден ладно месо вилушка, еден путер нож, и со лажица.Groovy.Тоа е она што можеби ќе сакате да се јавите на кејт лопата њујорк Фер Харбор 45-pc Нерѓосувачки Flatware Сет со своите стилски линискиот рачки.На линискиот бенд encircles на врвот и дното од секоја рачка за современ изглед кои ќе се надополнуваат и неформални и формални dinnerware.

Главните карактеристики

Избор на клиент