.

.

Unroasted Зелено Кафе Грав увезува од Бразил, Премија Специјалност Одделение Арабика зелен грав, Свежи и Природни Идеален за Дома Кафе Roasters (30)

Unroasted Зелено Кафе Грав увезува од Бразил, Премија Специјалност Одделение Арабика зелен грав, Свежи и Природни

DEN 2620.80

Пристапност
Во достапна форма

✔[ЗАВЕРЕНА КАФЕ] - Ние сме доверлив кафе увозниците имаат сертификација од RAINFOREST ALLIANCE, на состанокот на стандарди за квалитет, исто така, член на Бразил специјалитет кафе асоцијација. ✔ [ВИСОК СТЕПЕН на ПРЕМИУМ БРАЗИЛСКО КАФЕ ГРАВ] Извори од искусни земјоделците, свеж Зелен Појас unroasted Кафе Грав се 100% увезени Арабика кафе грав од Бразил, најголемите производители на кафе во светот. ✔[ТЕЖИНА за УПРАВУВАЊЕ со] - Идеален за Мажите и Жените, зелено кафе е производ направен од unroasted зелено кафе грав дека е добро познат за неговата тежина за управување со имот.Природните метаболички бустер и масти режач. ✔[ULTIMATE ВКУС И ВКУС]- Зелен Појас unroasted Кафе Грав може да се ужива во сите вашите омилени моменти на ден, мазна вкус, висок степен на супериорен квалитет на кафе и грав. ✔[СУПЕР ЕКОНОМИЧЕН]- Вашиот вкус пупки се надевам дека ќе се врати за повеќе и ќе биде претпочитан клиент за долго време, ви благодариме за поддршката на нашата Директна Трговија Coffees.Тежина : 30.0 Фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент