.

.

Bluetooth 5.0 Безжична Earbuds со Полнење Случај IPX5 Водоотпорен Стерео Слушалки за во Уво со Вграден Микрофон Слушалки Premium Sound со Длабоки Бас за Спорт Злато

Bluetooth 5.0 Безжична Earbuds со Полнење Случај IPX5 Водоотпорен Стерео Слушалки за во Уво со Вграден Микрофон

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

Уживаат во брзо полнење, за да целосно да ја наполните rechargerable случај само 1hours преку брзо полнење USB-C кабел или помалку, Обезбедување на лесен полнење начин, без жици спроведен.Ве молиме имајте во предвид дека Bluetooth сигналот на мобилниот телефон не може да биде пренесен подводни.Ве молиме да го рестартирате поврзете [KUNKOU].0 технологија, KUNKOU Earbuds поддршка HSP HFP со A2 DP AVRCP, која обезбедува инстант спарување и стабилен пренос без прекини.77 пати од нормалната вози област) обезбедува моќен бас( најниска 16 Hz), mellow midrange, и јасно treble(до 20k Hz).Тоа може да предизвика полнење прашања кога пот или вода останатите во уредот.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. [Еден чекор спарување] Едноставно земете 2 слушалки надвор од полнење случај, и тие ќе се поврзат едни со други автоматски и тогаш само еден чекор лесно да влезат мобилен телефон Bluetooth поставување за да го спарите earbuds.Репродукција на вашата музика сликовито.Прашање 3 : Зошто го слушате звукот од една страна само?Одговор : ресетирате функцијата е многу корисна за да се обезбеди две earbuds работат заедно цело време.Она што е во Кутијата : 1 Пар на Безжични Earbuds 1 x USB Кабелот 1 x Полнење Случај 2 x Уво Капи (едната се опремени за earbuds). [IPX5 водоотпорен]Водоотпорен и sweatproof lastest технологија може ефикасно да се спречи штетата на прскање со пот и raindrops.Step2 : Притиснете и earbuds' копчето за 5 секунди за да го исклучите.0] Карактеристики со напредни Bluetooth 5. [Полнење на оди] Изведба трае повеќе од 5 часа од еден полнење и вкупно 18 часа со полнење случај.Стави earbuds во уво со звучна дупка свртени надолу и да ја свртите наназад до удобен агол.За повеќе детали, ве молиме погледнете го брз водич прилог. [Hi-fi стерео звук] KUNKOU Earbuds' 6mm големи димензии говорникот возачот (диск област е 1.Прашање 2 : Зошто еден earbud не може да го на/не може да се наплаќа?Одговор : Сува целосно со сува крпа или хартиени крпи пред ставање во полнење случај, обрнувајќи особено внимание на полнење точки на поврзување.Не се погодни за подводно пливање.Ако earbuds биле поврзани со премногу уреди, таа може да предизвика меморијата конфузија и еден од earbuds не успее да се спарите, следниве ресетирате чекор ќе го поправам лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент