.

.

Lenovo ThinkPad P17 (работна Станица Лаптоп (Intel i5-10400H 4-Core, 128GB RAM меморија, 8TB PCIe SSD, Quadro T1000, 17.3 Full HD (1920x1080), Отпечаток, WiFi, Bluetooth, веб Камера, Победа 10 Про) со Центар

Lenovo ThinkPad P17 (работна Станица Лаптоп (Intel i5-10400H 4-Core, 128GB RAM меморија, 8TB PCIe SSD, Quadro

DEN 6479.76

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【Надгради】 Печат е отворена за Хардвер/Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите. 17.3" Full HD (1920x1080) 60 Hz IPS Дисплеј; Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45), 720p HD Камера, Отпечатоци Систем за Безбедност, позадинско осветлување Полна Големина (10 Копче) Тастатура. 【Моќни Перформанси со Intel Core i5-10400 H Quad Core】 10 Генерација Intel Core i5-10400 H 2.60 GHz Процесор (до 4.6 GHz, 8 MB Cache, 4-Јадра) ; NVIDIA Quadro T1000 4 GB GDDR6 Посветен Графика,. 【Голема Брзина и Мултитаскинг】 128 GB DDR4 SODIMM; 170 W Напојување, 6-Cell 94 WHr Батерија; Црна Боја. 【Огромна Складирање】 8 TB PCIe NVMe SSD; 3 USB 3.2 Gen1, 1 HDMI, 2 Thunderbolt 3 (Тип-C), USB 3.1 Тип-C Gen1, SD Читач, Нема Оптички Диск, приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Џек., Windows 10 Про-64., 1 Година од Производителот гаранција од Great Price Tech (Професионално надоградена со Great Price Tech).Вклучува Dockztorm USB Хаб(специјално Издание Преносни Docztorm Податоци Хаб, Супер Брзо Податоци Syn го Оценувате до 5 Gbps).

Главните карактеристики

Избор на клиент