.

.

Колумбија Деца' Песочните Брегови Печатени Долг Ракав Sunguard

Колумбија Деца' Песочните Брегови Печатени Долг Ракав Sunguard

DEN 204.48

Пристапност
Во достапна форма

88% Полиестер, 12% Elastane.Увезени.Omni-Сенка UPF 50 заштита од сонце.Omni-Фитил.Палец дупки.Изгледаат и се чувствуваат добро без оглед на временските услови со нашата најнова облека и опрема изграден за да бидете удобно и заштитени во текот на сезоната.

Главните карактеристики

Избор на клиент