.

.

NexHome Кревет во Кеса Утешителот Поставува Кралицата Сина цела Сезона Надолу Алтернативни Постелнина Поставете Мека Микрофибер Dobby Мрачно 7 Парчиња-1 Утешителот 2 Пер

NexHome Кревет во Кеса Утешителот Поставува Кралицата Сина цела Сезона Надолу Алтернативни Постелнина Поставете

DEN 830.40

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви барања или прашања.За чистење, само фрли ја во машина за перење за гужва-бесплатно издржување.Тоа е зошто надолу алтернативни микрофибер утешителот сет е дизајниран со premiun материјал за сестрана удобност.Ние обезбедуваме 30 дена безусловна наплата. 1 Утешителот 68 X88", 1 Рамен Лист 66 X96", 1 Опремени Лист 39 X75+14", 1 Перница Шарлатан 20 X26+2", 1 Pillowcase 20 X30".

Главните карактеристики

Избор на клиент