.

.

wassana Модната Панк Триаголник Pendant Долг Синџир Џемпер Ѓердан Ѓердан Накит за Подарок

wassana Модната Панк Триаголник Pendant Долг Синџир Џемпер Ѓердан Ѓердан Накит за Подарок

DEN 1303.20

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет и 100% Сосема Нов.Материјал : Алуминиум.Синџир Должина : Околу. 70cm+3.5 см ( Прилагодливи ).Боја : Злато.Количина : 1pc Ѓердан.Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Главните карактеристики

Избор на клиент