.

.

PAPACO Гумени Снег Цевки, моторни санки на Снег Sled за Деца и Возрасни 0.6 мм Дебел Безбедно Тешки Гигант Снег Играчки за Зимско Отворено Активност со Засилен се Справува

PAPACO Гумени Снег Цевки, моторни санки на Снег Sled за Деца и Возрасни 0.6 мм Дебел Безбедно Тешки Гигант Снег

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

Исто така, тоа се елиминира тресат во процесот на лизгање на трновит пат, ви донесе сигурен лизгачки искуство.Топло Совети : .За безбедноста на корисникот, ние специјално поставена на главата на снегот цевка како големи гумени дел.Снегот sled го подобрува силна стегање, може да се надуени и самопочит брзо и лесно.Ова ќе осигура дека вашите нозе не се уморни, по долго слајд.Не над-надува или надминува максималната граница.Кога го користите снег цевка, ве молиме секогаш да се обрне внимание на вашето дете.3", можете да уживате во 10" широк одмор област за секоја нога.【Сигурен】Оваа ски гумени sled е донесен повеќе тестови, како што се BPA Free, PAHS, ROHS2. 【Високо-Квалитетни Услуги на Клиентите】 Papaco е посветена на обезбедување комплетна услуга по продажбата да се осигура дека вие немате грижи за користење на нашите производи.6 mm висока густина се згусне ПВЦ, кој е анти-нула, водоотпорен на снег, го прави овој гумени sled изграден за издржливост и активна игра.Тоа е опремен со исклучителна подароци кутија за пакување, совршена, како роденденски подарок, денот на Благодарноста или Божиќ подарок за вашата девојка/дечко, ќерка, син, деца и тинејџери.0, ASTM F 963, и така натаму.Нема проблем со две возрасни лица.Не користете го во близина на патишта, ленти или во области каде возила помине.Снегот санки може да се надуени и самопочит брзо и лесно.Постојат две воздушни вентили на главната sled база и на cushioned седиште соодветно.Корисникот може остатокот против мека дел од голема глава кога ќе надолнини и со 2 раце грабање на рачки.Еден, двојно-засилен го зграби работи, избегнување на проблемот на лесно да се раскинат од страна на силно влечење на сила. 【550 LB Тежина Имајќи】Со напредни лесна сврзување техника, снегот toboggan гумени цевка е добро leakproof и солза-отпорни, имајќи до 550 килограми.Постојат две воздушни вентили на главната sled база и cushioned седиште соодветно.Кога го користите снег цевка, ве молиме секогаш да се обрне внимание на вашето дете.Снегот цевка поддржува две лица седење во исто време.Моторни санки Дизајн - Флексибилна контрола на брзината s главата што може да се одржи на чувајте ги вашите биланс како што го користите снег цевка.Седиштето на снегот цевка е за 22" над земјата, која го чува вашето тело од притискање на земјата.

Главните карактеристики

Избор на клиент