.

.

4xem 4X35MF15 Стандарден Аудио Кабел за Продолжување, Црна

4xem 4X35MF15 Стандарден Аудио Кабел за Продолжување, Црна

DEN 164.40

Пристапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Електронски Кабел.Пакет Димензии : 1.2 См L X 7.4 Cm W X 12.8 См Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.0 Lbs. 4 XEM - Аудио кабел за продолжување - мини-телефон стерео 3,5 мм (Ѓ) да мини-телефон стерео 3,5 мм (М) - 15 ft. - Произведени од страна 4 XEM.

Главните карактеристики

Избор на клиент