.

.

Коњ Squeegee Чешлање Коњи Пот Scraper со Не се Справи со Нега Алатка

Коњ Squeegee Чешлање Коњи Пот Scraper со Не се Справи со Нега Алатка

DEN 616.80

Пристапност
Во достапна форма

пот scraper големина за 19x23cm, бои се испраќаат по случаен избор.Лесно пот стружење и вода отстранување.Тоа aslo може да се користи за да младоженецот многу livestocks како што коњите, говедата, дури и големи куче.Направени од PP, PVC, издржливи и отпорни на ' рѓа.Со својот прекрасен дизајн, полесно да зафат и се вклопува во речиси секој корисник рака.Опис : - Направени од PP, PVC, издржливи и отпорни на ' рѓа. - Лесно пот стружење и вода отстранување. - Со својот прекрасен дизајн, полесно да зафат и се вклопува во речиси секој корисник рака. - Тоа aslo може да се користи за да младоженецот многу livestocks како што коњите, говедата, дури и големи куче. - пот scraper големина за 19x23cm, бои се испраќаат по случаен избор.Спецификација : - Материјал : ПП, ПВЦ Боја : како што е прикажано (боја по случаен избор) - Големина : 19x23 cm/7.48x9.06 inch Package Вклучува : 1 Парче Коњ Пот Scraper.

Главните карактеристики

- Material:
PP, PVC
- Color:
as shown (color randomly)
- Size:
19x23 cm/7.48x9.06 inch
Package Includes:
1 Piece Horse Sweat Scraper :
Избор на клиент