.

.

3.7 V 850mAh Замена GPS Navigator Батеријата за Tomtom GPS-9821X, GPS-9821X PDA/Handhelds,Q6000021

3.7 V 850mAh Замена GPS Navigator Батеријата за Tomtom GPS-9821X, GPS-9821X PDA/Handhelds,Q6000021

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Замена GPS Navigator Батеријата : Tomtom GPS-9821 X, GPS-9821 X PDA/Handhelds,Q6000021. 100% Компатибилен со оригинална батерија; 180 дена гаранција.Капацитет : 850m Ah; Номинален Напон : 3.7 V. Батерија Тип : Li-ion Polymer батерија; Безбедна и сигурна батеријата заверена од УЛ, CE, UN38.3, Ro HS.Над 300 пати циклус живот; Долго работно време.Батерија Тип : Li-ion Polymer батерија Капацитет : 850m Ah Номинален Напон : 3.7 V Пакет Димензија : 5.0 x 30.5 x 50.0 mm Тежина : 15g Компатибилни Модели : Tomtom GPS-9821 X, GPS-9821 X PDA/Handhelds.

Главните карактеристики

Избор на клиент