.

.

Џим Abbott Нема Играч 9-4-1993 & Catcher Мет Nokes Потпишан NY Yankees Џерси JSA - Autographed MLB Дресови

Џим Abbott Нема Играч 9-4-1993 & Catcher Мет Nokes Потпишан NY Yankees Џерси JSA - Autographed MLB Дресови

DEN 12791.76

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Дресови.Џим Abbott Нема Играч 9-4-1993 & Catcher Мет Nokes Потпишан NY Yankees Џерси JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џим Abbott сувенири.New York Yankees сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент