.

.

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Задниот Спојлер Одговара за Мерцедес Бенц SLK SLC Класа R172 SLK200 SLK250 SLK300 SLK350 Конвертибилна 2012-2019 Багажникот Усна Спојлер на Задното Крило Спојле

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Задниот Спојлер Одговара за Мерцедес Бенц SLK SLC Класа R172 SLK200 SLK250 SLK300

DEN 5253.36

Пристапност
Во достапна форма

【Обичај се Вклопуваат】Оваа багажникот јаглерод спојлер прилагодена за Мерцедес Бенц SLK SLC Класа R172 SLK200 SLK250 SLK300 SLK350 Конвертибилна 2012 2013 2014 2015 2014 2015 2016 2017 2018 2019. 【Високо Квалитетен Материјал & Трајни】 Тоа е направен од лесен & врвот одделение трајни 100% реално карбонски влакна материјал со гланц, направи на вашиот автомобил повеќе луксузни.Кутијата е во светлината, бидејќи тоа е вистинска карбонски влакна. 【 Прекрасен Изглед】Овој заден спојлер на багажникот може да се направи возило да изгледа како sportier автомобил, тоа додава повеќе downforce и помага аеродинамичен, драматично подобрување на стајлинг и изглед.Сјајни спојлер е око-фаќање, одговара на било која боја од автомобил, тоа го прави добри перформанси во украсување на автомобил, го направи вашиот автомобил повеќе кул, стилски. 【Високи Перформанси Функционална 】задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога при високи брзини, намалување на воздушниот отпор, заштеда на гориво и одржување на безбедноста, направи возачот се чувствува поудобно. 【Лесно да се Инсталира】Оваа багажникот усна спојлер е инсталиран со самолепливи ленти. (Овој заден спојлер е дел од комплет, може да се земе целиот комплет во нашата продавница, да се добие подобар изглед и да заштедат повеќе.).

Главните карактеристики

Избор на клиент