.

.

Чејс Фанови Ручек Торба Изолирани за Жените & Мажи,водоотпорен Обвивка,Tote Торба Изолирани Ручек Кулер Торба Возрасни Совршен за Пикник,Канцеларија,Училиште

Чејс Фанови Ручек Торба Изолирани за Жените & Мажи,водоотпорен Обвивка,Tote Торба Изолирани Ручек Кулер Торба

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 11 х 6.5 х 9.8 инчи.ТЕРМИЧКИ ИЗОЛИРАНИ & ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Ручек кутија направена од здрав материјал со надградена алуминиумска фолија лагер, leakproof, лесен за чистење, држи вашиот свежа храна за долго.засилен рачки и добра изработка крои итн.Повеќе Функции : пред џеб дизајн може да се користи за да се одржи садови и лични предмети, како што се вашиот телефон, ткива, автобуски карти, итн.Многу издржливи, нема чуден мирис, солза отпорност, отпорност на абење, водоотпорен и dustproof, лесен за чистење.Модерен Дизајн : Нашата изолирани ручек торба има модерен и издржлив дизајн и е совршена за жените.Сива, стилски и елегантен.Носат овој ручек tote надвор, тоа ќе додадете личен допир на вашиот стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент