.

.

DUTOUE 8ftx10ft Бела Backdrops за Фотографија Фото,Бела Позадина за Photoshoot,Бел Екран Позадина за Фото Студио

DUTOUE 8ftx10ft Бела Backdrops за Фотографија Фото,Бела Позадина за Photoshoot,Бел Екран Позадина за Фото Студио

DEN 2280.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина:8 x 10ft Оваа големина на бел екран позадина е погоден за повеќето фотографски прилики,Може да ви донесе совршен фотографски визуелно искуство.Комплет Вклучува : [1 x ] 8 x 10ft chromakey бел екран, [3 x ] Позадина Клипови.Квалитет на Материјалот:Бела позадина направени од Полиестер материјал во лесна, На полиестер страна е густа и не се транспарентни,лесно да се чисти без исчезнува.Широк Appliaction : бело екран позадина е многу погодна за производот снимање, студио за фотографија, видео емитува екрани, интервјуа, итн.Тоа е совршен студио за фотографија проп да ги исполни вашите различни камера потреби.Професионални По-продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања кога купување или користење на нашите преносни бел екран, можете да не контактирате преку е-маил.Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент