.

.

100W USB C Полнач, MOVESPEED 4-Port GaN PD Ѕид Полначот Блок, Количка за Брзо Адаптер, Тип C Станица за Полнење за Лаптоп, MacBook Pro, iPhone 13 12 Pro, iPad Про, Галакси, Dell, Thinkpad итн.

100W USB C Полнач, MOVESPEED 4-Port GaN PD Ѕид Полначот Блок, Количка за Брзо Адаптер, Тип C Станица за Полнење

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

* Dell XPS 13 2 во 1(9365)/ Dell XPS 13 9370/ Dell XPS 15 9560/ Dell Latitude 5480 итн. * ВКЛУЧЕН USB C до C Кабел.Напредни Ga N технологија : интелигентни заштита функции, најновите Ga N техника го прави овој USB C полначот помали во големина, поголема ефикасност на перформанси и кулер операција.9-инчен [2019] / Nintendo Прекинувач, и повеќе. ✅ {4 во 1 ПОЛНАЧ} : Тоа може да ви наплати 4 уреди истовремено.

Главните карактеристики

Избор на клиент