.

.

Кошер Бар Mitzvah Tefillin за Лево Раце - Sefaradi/Temani, Од Израел, Со Бесплатен Торба

Кошер Бар Mitzvah Tefillin за Лево Раце - Sefaradi/Temani, Од Израел, Со Бесплатен Торба

DEN 5998.80

Пристапност
Во достапна форма

Кошер и Лекторирани од страна на Експерт Proofreader.Висок Квалитет Tefillin Направени специјално за Бар Mitzva Момче од страна на "Јп' er Ha STa M" од Bnei-Brak Израел.Доаѓа во Peer Hastam Кутија како што е покажано на фотографијата и Слободни Tefillin Сомот Торба со Заштитна Пластична Кеса.Рака напишано "Parshiot" од страна на Квалификуван Sofer Stam (Писарот).Проценето време на испорака е 10-20 дена.Висок квалитет Tefillin направени специјално за Бар Mitzva Момче.Кошер и лекторирани од страна на експерт proofreader.Направени од страна на Пер Ha STa M од Израел.Направи под надзор на сертифициран Mishmereth STa M Писарот.Бесплатни Tefillin Сомот Торба со Заштитна Пластична Кеса. *Ако сте во Право-те предаде носат tefillin на левата рака. *Ако Левата Рака ви носат tefillin на десната рака.Големина : 1.25" Верзија : Sefaradi/Temani, за Лево Раце.

Главните карактеристики

Избор на клиент