.

.

Јенки Свеќа Зеленило Голема Тегла Сенка Свеќа Topper и Свеќа Фах/Плоча

Јенки Свеќа Зеленило Голема Тегла Сенка Свеќа Topper и Свеќа Фах/Плоча

DEN 1891.20

Пристапност
Во достапна форма

Уживаат во листот peeping сезона во вашиот дом со шарени зеленило и бакар трепет детал на овој пукам стакло свеќа сенка и лента.Зголемување на дизајн quotient на вашиот тегла свеќи со нова свеќа сенка.Одберете сезонски дизајн или на онаа која ја надополнува вашиот секојдневен стил.Нашите нијанси, не само што изгледаат одлично, тие им помогне на вашиот свеќа гори рамномерно и ефикасно.Дизајниран за употреба со сите Тегла, Гимнастик, Совршен Столб, Woodwick, и Вазна свеќи.Сенка Димензии : 4.5" x 5.6".Фах Димензии : 0.47" x 6.4".Зголемување на дизајн quotient на вашиот тегла свеќи со нова свеќа сенка.Одберете сезонски дизајн или на онаа која ја надополнува вашиот секојдневен стил.Нашите нијанси, не само што изгледаат одлично, тие им помогне на вашиот свеќа гори рамномерно и ефикасно.

Главните карактеристики

Избор на клиент