.

.

wassana Сребро Позлатен Жените Двојно Срцето Pendant Ѓердан Кристал Долг Синџир на Накит

wassana Сребро Позлатен Жените Двојно Срцето Pendant Ѓердан Кристал Долг Синџир на Накит

DEN 650.40

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет и 100% Сосема Нов.Материјал : сребрен,кристал.Боја : Сребро.Должина : 38cm-44cm/15-17inch.Количина : 1pc Ѓердан.Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Главните карактеристики

Избор на клиент