.

.

Alasdo Складирање Мали Отоманската Количка за Кафе Коцка Табела Повеќенаменски Нога Остатокот Краток Деца Троседот Столче Лен Ткаенини Османлиите Клупата Нога Одмо?

Alasdo Складирање Мали Отоманската Количка за Кафе Коцка Табела Повеќенаменски Нога Остатокот Краток Деца Троседот

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

ФЛЕКСИБИЛЕН ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Пространа скриен простор за складирање за дребулии како што списанија, опрема за вежбање, играчки, книги.. Многу голема за организирање на вашиот дом.COMFORTABILITY : Задебелена мемориска пена соочи седиште што ќе ви овозможи да се чувствуваат опуштете се, исто така, може да се направи вашите гости да се чувствуваат удобно, додека здрав база нуди додаде стабилност.ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : Својот лесен виткање дизајн ви овозможува да ги чувате оваа отоманската лесно кога не е во употреба, тоа не е само лесно да се соберат, но исто така обезбеди дополнителна седиште и дополнителен простор за складирање.КАРАКТЕРИСТИКИ : Еколошки материјали, structing со квалитетот на производите, мејнстрим сива е погодна за домашни, тоа ќе го направи луѓето да се чувствуваат опуштено и среќно.ВЕШТАЧКА НАУКИ ГОЛЕМИНА : повеќето удобно и научни подложка за нозе големина 13"L x 13"W x 13"H (33 x 33 x 33cm),.

Главните карактеристики

Избор на клиент