.

.

V20 Безжична Уво-Монтирани Bluetooth 5.2 Стерео Слушалки Еден Уво Универзална Батеријата Екранот Долго Режим на Повик Музика Слушалки за iPhone, Android Лаптоп Возач на Камион

V20 Безжична Уво-Монтирани Bluetooth 5.2 Стерео Слушалки Еден Уво Универзална Батеријата Екранот Долго Режим

DEN 479.52

Пристапност
Во достапна форма

V20 Безжична Уво-монтирани Bluetooth 5.2 Стерео Слушалки Еден Уво Универзална Батеријата Екранот Долго Режим на Повик Музика Слушалки Опис : Пренос опсег : 15 метри Функција : батеријата екранот, повик на функција, поддршка за музика, мулти-точка за конекција Bluetooth протокол : 5.

Главните карактеристики

Избор на клиент