.

.

Tommee Tippee Поблиску До Природата Млеко во Прав Точење x 6

Tommee Tippee Поблиску До Природата Млеко во Прав Точење x 6

DEN 285.36

Пристапност
Во достапна форма

Geeignet für 150 ml и 260 ml Fläschchen.Deckel schließt умре Поблиску до Природата-Fläschchen.Deckel schließt умре поблиску до природата-fläschchen.Идеален Zur Aufbewahrung im Kühl - und Ge Frierschrank.Идеален за Ausflüge und Ausflüge.На Tommee Tippee Поблиску до Природата Млеко во Прав Точење се вклопуваат уредно во внатрешноста Поблиску до Природата 260 ml шишиња за полесно мешање и хранење во секое време, каде и да сте.Првиот некогаш во-шише од Млеко во Прав за Точење, овие уникатни контејнери зачувате простор на движење што ги прави совршено portable, и секој се задржи до 8 топки на прав безбедно и сува, подготвени да се меша и се хранат во секое време, секаде каде што може да биде.Можете да мерите прав точно однапред, кои ви даваат парче на умот во знаејќи дека ќе се прави до правилна храна за вашето бебе.Овие Млеко во Прав Точење се погодни за бебиња од раѓањето и се гарантирано да биде целосно BPA-free.На Tommee Tippee Поблиску до Природата спектар беше развиена бидејќи бебиња се најсреќни кога се работи само начинот на кој природата се наменети ?особено кога тие?повторно гладни.Дека?s зошто единствена Tommee Tippee Поблиску до Природата бебе шишиња функција екстра-широк Поблиску до Природата teat ?тоа го имитира flex и истегнување на природни гради, што го прави полесно од било кога, пред да се комбинираат градите и шише хранење.Tommee Tippee е број еден бренд на бебето хранење додатоци во велика БРИТАНИЈА и еден од најдобрите брендови на детето производи и додатоци на глобалниот пазар.Сакан од страна на родителите на децата и слично, Tommee Tippee добива бројни бренд признанија во Велика Британија година по година.Нивните неодамнешни награди во 2012/2013 вклучуваат Поблиску до Природата шишиња освои Златни Практични Родителството Награди и Prima Бебе?s Platinum Читатели Наградата, како и новите Совршен Првично машина освои Златни Lovedbyparents награди за Најдобрите Иновативни Хранење на Производот и за Најдобар Нов Производ на Пазарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент