.

.

Патна Количка Duffel Торба за Жените и Мажите,Лесен Водоотпорен Носење на Багажот за Спорт Салата

Патна Количка Duffel Торба за Жените и Мажите,Лесен Водоотпорен Носење на Багажот за Спорт Салата

DEN 237.36

Пристапност
Во достапна форма

На багаж, исто така, работи и за викенд getaways или еден - два-ден за бизнис патувања, нудејќи доволно пакување простор да одржи неколку промени на облека, toiletries, и еден пар на чевли.Силна патент,здрав и удобен се справува да се одржи.Хард школка е издржлива и отпорно на гребење заврши нуди додаде сила, помага да се задржи на багаж гледа како нов и по груб и собори услови на патување.60",Должина : 48 CM/18.Ултра лесни,но wearproof,водоотпорен,отпорни на абење, лесен за чистење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Компактна големина за да се вклопи во било која големина куфер.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ▶Мултифункционален : патување, на шопинг, на багаж, спортска торба, носат-на торба, спорт, пешачење и кампување, Плажа Торба, Перење торба.Најдобар Избор За Вашето Патување, Да Ги Задржи Вашиот Багаж Од Добивање Изгребани, Извалкан, Неуредна, Или Уништени Со Смешни Багаж Капак.Торба, исто така, служи како мало страна џеб кога користите.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.➤Тешко Школка со Отпорно на Гребење Заврши➤На Kinrui багаж карактеристики заштитна тешко школка за сила и мир на умот, кога станува збор за познавањето чуваат предмети нема да биде уништена en route.Можете да го користите за многу различни настани како што може да се проширува за да се добра големина.Оваа торба е погодно дополнителни торба за секоја посета.

Главните карактеристики

Избор на клиент