.

.

JGAUZNR Велосипед Седиште Покриваат Широк Мека Поместена Гел Велосипед Седло, Задебелена & Удобно, Безбедност Рефлексивни Лента Дизајн за Вежба Велосипед, Крстосувач?

JGAUZNR Велосипед Седиште Покриваат Широк Мека Поместена Гел Велосипед Седло, Задебелена & Удобно, Безбедност

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Екстра услужни и Удобен Перница - Овој велосипед седиште покрие карактеристики со мека гел соочи внатре да се обезбеди ултра удобност и подобра заштита, на задебелена дизајн ќе се намали влијанието и да ви остане удобно кога сте вежбање или на патот.Ергономски & Дише Дизајн - седиште перница доаѓа со ергономски централна ритам дизајн за да се подобри за вентилација & топлина дисипација, па можете да останете кул и удобно во текот на вежбањето & патување.Лесен за Инсталација и Анти Лизга - седлото поклопецот е безбедно прицврстени за вашиот велосипед седиште со вратоврска рака и drawstring, лесен и удобен за користење.Дополнително, се одликува со анти-лизга текстура на внатрешни работи да понуди подобро да се вклучите и да се спречи маска од движи околу време на јавањето.Безбедност Рефлексивни Лента - циклус седиште поклопецот е дизајниран со рефлексивни лента за да се обезбеди безбедно возење во текот на ноќта или лоши временски услови.Таа, исто така доаѓа со дополнителен водоотпорен покритие за екстра заштита под дождливите денови.Се вклопат за Повеќето Велосипеди - Ова универзална велосипед седиште покрие мерки во 10" x 11", одговара за најголемиот велосипед & седло видови, како затворен велосипед, отворено велосипед, вежба велосипед, широко седло, виш седло, cruiser, преголеми седло и повеќе.Седиште перница доаѓа со мека соочи внатре да понуди повеќе удобност при вежбањето & јава на патот, и да ви удобно во секое време.Велосипед седиште покрие карактеристики со ергономски дизајн кој има централна мило да се обезбеди подобра вентилација и топлина дисипација, така што може да остане удобно & кул за време на јавањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент