.

.

ЕДИНСТВЕНА ДОМА 9Pcs Божиќ Nutcracker Војник Виси Оркестарот, Дрвени Nutcracker Кукла Божиќ Дрво Приврзоци Играчка Подароци (Целосен Сет на Ретро Бои)

ЕДИНСТВЕНА ДОМА 9Pcs Божиќ Nutcracker Војник Виси Оркестарот, Дрвени Nutcracker Кукла Божиќ Дрво Приврзоци Играчка

DEN 808.80

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Дрво Nutcracker Pendant, Таписерии и компактен, може да се постави каде било.Тоа е обновливи можат да се користат за тоа секоја година.ОДЛИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Дрвени nutcracker украси, симпатична, убава Подарок за луѓе кои ги сакаме.Совршен за декорирање на вашиот дом и да стане дел од вашиот одмор традиција.БОЖИЌ ДРВО ВИСИ УКРАСИ : Тие се добар прилог на елката, тие не само што може да се облекуваат елка, зголемување на празнична атмосфера, но, исто така, донесе среќа и задоволство во семејството.ПРАЗНИК ПОДАРОЦИ : Тоа е добар избор за одмор подароци, тие можат да бидат обесени на елка, на ѕидот, на каминот или на прозорецот.Тие може да се направи вашиот дом повеќе празнична атмосфера, ги споделите со вашите пријатели уживате во радоста на фестивалот.СОВРШЕН ПОДАРОК : Божиќ виси nutcracker, Тоа е многу погодна како подарок за семејство, пријатели, колеги и други добри партнери.Опис 9pcs/set Дрвени Nutcracker Војник Божиќ Дрво Виси Оркестарот Nutcracker Кукла Божиќ Дрвени Приврзоци За Нова Година Дома Ornaments Name : Божиќ Дрво Ornament Material : Wood Color : Како pictures Size : Како pictures Shape : Nutcracker Puppet Quantity : 9pcs/box Application сценарија : Божиќ дрво декорација, дома декорација, градина decoration Specifications Куршум Поени на Лесен и Пренослив : Таписерии и компактен, може да се постави каде било.Тоа е обновливи можат да се користат за тоа секоја година.Одлична Декорација : Дрвени nutcracker украси, симпатична, убава Подарок за луѓе кои ги сакаме.Совршен за декорирање на вашиот дом и да стане дел од вашиот одмор традиција.Божиќ Дрво Виси Украси : Тие се добар прилог на елката, тие не само што може да се облекуваат елка, зголемување на празнична атмосфера, но, исто така, донесе среќа и задоволство во семејството.Празник Подароци : Тоа е добар избор за одмор подароци, тие можат да бидат обесени на елка, на ѕидот, на каминот или на прозорецот.Тие може да се направи вашиот дом повеќе празнична атмосфера, ги споделите со вашите пријатели уживате во радоста на фестивалот.Совршен подарок : Божиќ виси nutcracker, Тоа е многу погодна како подарок за семејство, пријатели, колеги и други добри партнери.Пакет се Вклучени 9pcs/set Божиќ Pendant.

Главните карактеристики

Избор на клиент