.

.

Двојна Флеш Заграда, Топла Чевли Флеш Заграда, Пластика за Камерата Поправи Флеш Светилка

Двојна Флеш Заграда, Топла Чевли Флеш Заграда, Пластика за Камерата Поправи Флеш Светилка

DEN 2059.20

Пристапност
Во достапна форма

1/4 завртка дупка на дното, која може да биде поврзан со флеш, tripod, cloud платформа, светилка сопственикот или други додатоци.Направени на квалитетот пластични материјали, лесен, здрав и издржливи.Лесен и мали димензии, лесна за носење и употреба. Двојно топла чевли дизајн, еден погоден за Canon, Nikon, PK планината блиц светлина, еден за Sony, Minolda планината блиц светлина.Тоа може да биде опремен за да се поправи флеш светилка, со разумен дизајн и стабилен пласман.Направени на квалитетот пластични материјали, лесен, здрав и издржливи.Тоа може да биде опремен за да се поправи флеш светилка, со разумен дизајн и стабилен пласман.Двојно топла чевли дизајн, еден погоден за Canon, Nikon, PK планината блиц светлина, еден за Sony, Minolda планината блиц светлина. 1/4 завртка дупка на дното, која може да биде поврзан со флеш, tripod, cloud платформа, светилка сопственикот или други додатоци.Лесен и мали димензии, лесна за носење и употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Plastic Weight : Прибл. 19g Package Листа : 1 x Двојна Топла Чевли Флеш Заградата.

Главните карактеристики

Избор на клиент