.

.

NBTiger Милениче Teepee Шатор, Куче, Мачка Куќа Кревет со Мека Перница Подлога, Преносни 24 Инчи Симпатична Tipi Засолниште за Куче Маче со Перат Платно Табла

NBTiger Милениче Teepee Шатор, Куче, Мачка Куќа Кревет со Мека Перница Подлога, Преносни 24 Инчи Симпатична

DEN 983.76

Пристапност
Во достапна форма

Ладење Перница и Табла : Покрај мала табла, специфична дебели подлога за ладење е вклучен, вие не треба да се грижите за вашиот маче или куче за време на жешките летни ако не сте дома.Згора на тоа, исто така можете да го замените со свој удобно милениче перница за сите сезони.Безбедна Миленичиња Куќа : Полу-затворени дизајниран на ова домашно милениче teepee куќа, вашата мачка или куче ќе биде полн почувствував на безбедност.Се донесе овој teepee кревет како подарок за вашето домашно милениче, да им даде на вашиот кожен пријател приватна соба.Добро Направени : се Направени од издржлив перат платно и нула-мирис дрвени заграда, ова домашно милениче teepee шатор е здраво за вашето домашно милениче, да се релаксираат или салон. 24 инчен/60 cm височина и 20 инчи/50 см дијаметар, пространа простор за 2 кожен пријатели.Совршена Декорација : Модерна ѕвезда стил милениче teepee куќа, не само на удобно засолниште куќа за вашето кученце или kitty, но исто така и добра декорација дома.Она што е уште поважно, таа, исто така ќе биде добар подарок за вашите пријатели кои имаат домашно милениче.Лесно да се Соберат : Според нашите вклучени настава, можете лесно може да го соберат овој шатор во неколку минути.Преносни и количка за миленичиња teepee за внатрешна и на отворено.Ние се грижиме за мачките и кучињата исто како и вас.Ние ги споделуваме истите вредности на производство на најдобар квалитет на производот за домашни миленичиња.Ова домашно милениче teepee шатор не само што ќе биде совршен подарок за вашата прекрасна кожен пријател како засолниште, но исто така одлична декорација за вас куќа. 1 x Милениче Teepee Tent1 x Instruction1 x Табла.

Главните карактеристики

Избор на клиент