.

.

ATI Radeon HD 2400XT 256MB PCIE Видео Картичка Низок Профил CP309

ATI Radeon HD 2400XT 256MB PCIE Видео Картичка Низок Профил CP309

DEN 1295.76

Пристапност
Во достапна форма

На Dell CP309 Видео Графичка Картичка е ATI Radeon HD 2400 XT видео графичка картичка со 256 MB посветен меморија, еден S-Video приклучок, и еден DMS-59 порта.На Dell CP309 Видео Графичка Картичка интерфејси со вашиот уред преку PCI Express слот.

Главните карактеристики

Избор на клиент