.

.

Кристално Чиста Светлина Пијат Лимонада Се Меша, 10-Четвртиот Канистер (4 Канистер Pack)

Кристално Чиста Светлина Пијат Лимонада Се Меша, 10-Четвртиот Канистер (4 Канистер Pack)

DEN 659.52

Пристапност
Во достапна форма

Секој Канистер Содржи 5 2-Четвртиот (5 2-Литарски) Пакети.Не содржи Вештачки Засладувачи, Вкусови и Конзерванси; Глутен Слободни и Кошер.Засладени со Шеќер и Stevia Leaf Екстракт, Секој од 8 Унца Порција Содржи 5 Калории.Боја на Извори од Куркума.Вкус Извори од Лимон и други Природни Вкус.Без вештачки засладувачи, вкусови и конзерванси Кристално Чиста Светлина меша во чиста нискокалорична совршенство на само 5 калории по порција.Кристално Чиста Светлина На движење е природно засладен со stevia leaf екстракт и шеќер.

Главните карактеристики

Избор на клиент