.

.

TeamFar 9 Инчен Плоштад Торта Тавата со Капак Сет, од Нерѓосувачки Челик Плоштадот Печење Печење Плех за Пусти Лазања Торта, Не-Токсични и Тешки, Лесно Чистење & машина з

TeamFar 9 Инчен Плоштад Торта Тавата со Капак Сет, од Нерѓосувачки Челик Плоштадот Печење Печење Плех за Пусти

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

4 ПАРЧИЊА ПЛАСТИЧНИ КАПАЦИ : 4 капаци цврсто покривање на мал плоштад торта тави за да се спречи од одлевање и добивање на прашина, да се Избегне tainting вкус и одржување на свежа храна во фрижидерот, без користење на пластични заврши, 1.25 инчен висина за екстра простор за да се избегне кршење на врвот на храна.НЕ-ТОКСИЧНИ и ЗДРАВА : Team Far 9 инчен плоштад торта тави се направени од високо квалитетни чисто од не ' рѓосувачки челик и храна одделение пластика, Без обложување хемиски и токсични супстанции порака во вашата храна, Здрав и безбеден за секојдневна печење употреба, Супериорен во однос на алуминиум и не-стап слој тава.РЕРНАТА & машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : плоштадот пусти тави се совршено влегува во повеќето редовни дома печка за печење и пржење (капаци excepted), Чувствувате бранеа заврши за лесно за чистење, Садови за да го зачувате вашиот труд и време по користење, Лесен за чистење, дури и во рака-миење, Капаци се рачно миење само.ТЕШКИ & ЕДНО ПАРЧЕ ДИЗАЈН : плоштадот тави за печење со тешки конструкција за трајни употреба, 2 инчи длабоки страната дизајн за поголем капацитет, Еден-парче изградба помогне целосно да содржат торта микс без протекување и да се обезбеди колачи излезе совршено, Нема да се грижите за тоа треба да се исчисти за играч контаминирани рерна.ЕКОНОМСКИ & РАЗНОВРСНА : Поставување на(4 тави+ 4 капаци)Повеќе економски отколку да ги купите одделно, се Доволни за голема количина на потреби или се пече повеќе нивоа торта одеднаш за секоја прилика , во голема мера се користи како Пусти пан / Лазања пан / Пан Торта / Јадења пан, Дури и ефикасна како служат пан за овошје и закуска, А внимателен подарок за семејства и пријатели.Објектот Пакет Количина : 8 | Големина : 9"x9"x2".

Главните карактеристики

Избор на клиент