.

.

Erosebridal Океанот Утешителот Маска на Blue Плажа Кокос Прекривки Покрие Крајбрежни Природата Тема Постелнина Поставите Палма Остава Ватенка Покритие за Момчиња Возрас

Erosebridal Океанот Утешителот Маска на Blue Плажа Кокос Прекривки Покрие Крајбрежни Природата Тема Постелнина

DEN 269.76

Пристапност
Во достапна форма

Полна големина (3pcs прекривки покрие сет) : 1 Прекривки Покрие 80" x 90"(200 x 229cm), 2 pillowcase 20" x 30"(51 x 75см).Тоа исто така може да се користи како подарок за вашето семејство и пријатели.БЕЗ УТЕШИТЕЛОТ.БЕЗ УТЕШИТЕЛОТ Цар големина (3pcs прекривки покрие сет) : 1 Прекривки Покрие 104" x 90"(264 x 229cm), 2 pillowcase 20" x 36"(51 x 92cm).Големина Информации : : Твин големина (2 парчиња прекривки покрие сет) : 1 Прекривки Покрие 68" x 90"(173 x 228cm), 1 pillowcase 20" x 30"(51x75cm).ќе се допаѓа : ). 【Големина】Оваа Украсни Прекривки Покрие Поставите не Вклучува Прекривки или Утешителот,Близнак Големина (1x Прекривки ги Покрие : 68"x90";1x Перница Шарлатан : 20"*30")Целосна Големина (1x Duvet Покрие 79"*90"; 2x Pillow Шамс 20"*30" )Кралицата Големина (1x Duvet Покријат 90"*90"; 2x Pillow Шамс 20"*30" )Цар Големина (1x Duvet Покрие 104"*90";2x Pillow Шамс 20"*36").Пакет содржи : 1*Прекривки Маска,1*Pillowcases High-end Прекривки Покрие Поставени Модел Сет Постелнина, едноставно украсување вашите простории во секое време сакате, со што ќе се чувствуваат свежо и за годината употреба!Долготрајни : Изработени од 100% полиестер микрофибер, листот сет нуди долга-трајни сила, anatural и значително мека рака се чувствуваат.Повод : симпатична мека прекривки покрие постелнина поставува наменети за Деца ,Возрасни, Мажи, Жени, Тинејџерите. 【Карактеристики】Оваа Постелнина Колекција е Печатење на Реактивна Боење, Различни во Боја и Не Исчезнат Прашање. 【Лесно Се Грижи】Zip До Опфаќа И Да Се Сврти Кон Надвор Или Да Користите Перење Кеси Пред Миење Да Се Заштити Со Патент.

Главните карактеристики

Избор на клиент