.

.

Овошје Предници Поставите Светла Живописни Корални во Облик на Овошје Предници чепкалки за заби Садови за Роденден Десерт Toothpick 1 поставено Бела

Овошје Предници Поставите Светла Живописни Корални во Облик на Овошје Предници чепкалки за заби Садови за Роденден

DEN 1447.20

Пристапност
Во достапна форма

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Креативни корални дизајн, интересни овошје вилушка.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршено се применуваат за овошје, мини колачи, мезе, маслинки, печива, салата, или морска храна, итн.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : им Помогне на вашите деца да јадат повеќе овошје во забавен начин, и импресионира вашите гости во куќа партии длабок впечаток.СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА : Тоа е исто така декоративни објектот на трпезариска маса, со што на маса повеќе живи.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Корални Овошје Вилушка ќе биде најдобар избор за мали подароци.Features:Perfectly се применуваат за овошје, мини колачи, мезе, маслинки, печива, салата, или морска храна, итн.Помогне на вашите деца да јадат повеќе овошје во забавен начин, и импресионира вашите гости во куќа партии длабок впечаток.Боја : Multicolor Size : 4.5*2.95*1.65 inch Material : Пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент