.

.

ACCL Ултра Високи Перформанси HDMI Switcher, 3to1 Прекинувач со IR-Далечински Поддршка 3D

ACCL Ултра Високи Перформанси HDMI Switcher, 3to1 Прекинувач со IR-Далечински Поддршка 3D

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Се поврзува три HDMI влезови на еден HDTV.Одржува висока резолуција на видео - убава, остри HDTV резолуции до 1080p.Поддршка Full HD 1920x1080p и 12-битни длабоко боја, задржување на хрупкави јасни слики.Поддршка LPCM, DTS/DTS-HD, Dolby Digital/Dolby True HD.Auto HDMI префрлување и/или замена со далечински управувач.Ултра Високи Перформанси HDMI Switcher, 3to1 Прекинувач со IR-Далечински Поддршка 3 D, 3x1 HDMI Switcher правци high definition видео (во повеќе резолуции до 1080p) и дигитален аудио од кој било од три извори за да ја се прикаже единица.Излез испраќа high definition аудио/видео сигнали со висока дефиниција екранот.Овој вид на HDMI Засилувач Switcher не само што има копче-притиснете-префрлување функција, но, исто така, има ИНФРАЦРВЕНИОТ далечински управувач и интелигентни функција.

Главните карактеристики

Избор на клиент