.

.

23.62 x 15.74 инчи Лаптоп Биро Кревет Фах Табела со Рачка, Појадок Лента со Количка за Нозете, Преносни Пишување Круг Стои Биро, Лаптоп Стојат Таблета Жлебот за Читање за ?

23.62 x 15.74 инчи Лаптоп Биро Кревет Фах Табела со Рачка, Појадок Лента со Количка за Нозете, Преносни Пишување

DEN 753.60

Пристапност
Во достапна форма

【Повеќенаменски 23.9 lb ♦ Материјал : МДФ , Алуминиум Пакет Вклучуваат : 1x 23.Што е уште поважно, не е тајна внатрешниот простор за складирање кој е совршен за пенкала, книги, глувчето, рампа и сл. 【Лесни & Здрав】 Тоа направен од висок квалитет на Алуминиум рамка со МДФ одбор, солиден и убави, и кој само тегови 2.Овој подарок ќе ги зачувате време, простор, и го направи животот поудобен!. 【Практичен Подарок】 Наместо вообичаените, и повеќе конвенционалните избори, можете да се издвоите од толпата и да понудат на луѓето што сакаат супер практични и паметни додаток кој тие ќе го сакам!Тоа не е само кои се користат за работа станица или кревет послужавник, но, исто така, може да се користи за отворено како кампување или пикник. 【Простор за Заштеда на】Оваа количка за кревет табела може да се здиплен во половина големина, по се користи, што е повеќе погоден за вашата меморија.Голем десктоп совршено се вклопува во 16" лаптоп, оставајќи доволно слободно простор за удобно да го користите вашиот глушец. - Тоа е лесно за чување и транспорт,кога сте надвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент