.

.

Дебра Дејл Дизајни Кутија Од 750 Премиум Со Екстра Тешки 140# Жолта Мазна Завршница Индекс Празно Флеш Картички Една Дупка Удирале Со Пет (5) Прстени Бизнис Картичка Го?

Дебра Дејл Дизајни Кутија Од 750 Премиум Со Екстра Тешки 140 Жолта Мазна Завршница Индекс Празно Флеш Картички

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

750 КАРТИЧКИ #140 ЖОЛТА ИНДЕКС на КАРТИЧКА АКЦИИ, ЗНАЧИ и ПОМАЛКУ МАСТИЛО ПЕНКАЛО КРВАРАТ Преку Мазна Завршница Празно Флеш Картичка.Овој Производ Се Исто Така Достапни Во Различни Тежини И Големини, Вклучувајќи 3" X 5" Пресуди И Удирани Со Тупаници.Наскоро Во Мулти Пастелни Бои Премногу!.ПОГОЛЕМ 2" X 3.5" ГОЛЕМИНА Овозможува Повеќе Информации Да Биде Снимен На Празно Индекс Флеш Картички.ЗДРАВ СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА СО КАПАК, Ајде да се Задржи на Вашиот Индекс Флеш Картички Чиста И Организирана.Одлично За Земајќи Ги Со Вас Во Движење.ЗДРАВ СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА СО КАПАК, Ајде да се Задржи на Вашиот Индекс Флеш Картички Чиста И Организирана.Одлично За Земајќи Ги Со Вас Во Движење.ПРОИЗВОД НАПРАВЕН ВО САД.Врзивно Прстени Изработени Во Странство.КУПИ ПОВЕЌЕ. .ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ!Се Користат Следниве Шифри На Исходот.Код IYRS3 PTD Да се Спаси $5 При Купување на 2 Предмети - Код 8 XOPHJLZ Да се Спаси $10 При Купување на 5 Предмети - Код P6 YJEHT8 Да се Спаси $20 Кога Купувате 10 Предмети.Дебра Дејл Дизајни создател и персоналот биле правење на сопствени печатени производи од хартија за над 35 години во Северна Калифорнија.Ние сме зеле тоа искуство и применува тоа да го прави врвен квалитет на производите за учениците, наставниците, малите бизниси и crafters.Ние работиме директно со нашите U. S. хартија мелници во извори тешко да се најде листови за еден-на-еден вид дизајни.Сè што се продава е направен во нашето сопствено производство објект кој уверува дека на премиум квалитет на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент