.

.

LongShiDa Нови Замена Далечински Управувач за MAG254 MAG250 255 256 257 260 261 270 275 277 322 349 350 352 351 MBOX X96 М8 M8S M8S Плус MXQ ПРО T95M OTT Тв Кутија IPTV Set-Top Box

LongShiDa Нови Замена Далечински Управувач за MAG254 MAG250 255 256 257 260 261 270 275 277 322 349 350 352

DEN 153.36

Пристапност
Во достапна форма

Замена на Далечинскиот Управувач за МАГ 250, МАГ 254,МАГ 255,МАГ 256,МАГ 257, МАГ 260, МАГ 261, МАГ 270, МАГ 275, МАГ 277,МАГ 349,МАГ 350, МАГ 351,МАГ 352, МАГ 322, MBOX X96 М8 M8 S M8 S Плус MXQ ПРО T95 M OTT Тв Кутија IPTV Set-Top Box.Едноставна операција : тоа може да се користи надвор од кутијата, без било прилагодување, вметнете 2 AAA батерии (не се вклучени), Цел на сензорот, избегнување на пречки, бидете сигурни дека да се укаже на далечинскиот управувач кон далечинска контрола сензор на одделението;совршена замена на оштетени или исчезнати далечинска контрола.Долги точност : Повеќе пренос на далечина, стабилни перформанси, понатаму пренос за да се постигне мулти-агол сензори, како и контрола на оддалеченост од 10 метри / 33 стапки.По-продажбата на услугата : Обезбеди враќање услуга со 60-дневниот гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Пакет се Вклучени : 1 x Далечински Управувач.Замена на Далечинскиот Управувач за МАГ 250, МАГ 254,МАГ 255,МАГ 256,МАГ 257, МАГ 260, МАГ 261, МАГ 270, МАГ 275, МАГ 277,МАГ 349,МАГ 350, МАГ 351,МАГ 352, МАГ 322, MBOX X96 М8 M8 S M8 S Плус MXQ ПРО T95 M OTT Тв Кутија IPTV Set-Top Box.Спецификација : Пакет Тежина : 1.94 ounces Dimensions : 6.93 x 1.81 x 0.39 inches Material : ABSBattery е Потребно : AAA x 2 (Не се Вклучени) .

Главните карактеристики

Package Weight:
1.94 ounces
Избор на клиент